آموزش

موسسه رسا با ترکیب آموزش‌های حضوری و مجازی، برنامه‌های منعطفی را متناسب با نیازهای گروه‌های مختلف شغلی طراحی کرده است. متخصصان منابع انسانی و متخصصان سایر حوزه‌ها با انواع مشغله‌ها و کمبود وقت می‌توانند از این برنامه‌ها استفاده کنند. ما آموزش‌ها و ابزارهای بین‌المللی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید چالش‌های خود را بررسی کرده و با عمق‌بخشی به کارها، اثر خود بر سازمان را افزایش دهید. این دوره‌های آموزشی به نحوی طراحی شده‌اند که شما با اعتماد به نفس و کسب شایستگی لازم برای انجام مناسب کارهای مربوطه، از آن‌ها خارج می‌شوید.

موسسه رسا به منظور اطمینان از ارائه محتواهای آموزشی استاندارد و به‌روز، از دوره‌های آموزشی دو نهاد معتبر آموزش و توسعه سرمایه انسانی استفاده می‌نماید.

انجمن توسعه استعدادهای آمریکا (ATD)

انجمن توسعه استعدادهای آمریکا (Association for Talent Development) یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی در دنیا است که خدمات خود را به بیش از 120 کشور دنیا عرضه می‌کند. این شرکت طیف وسیعی از راهکارهای مجازی و حضوری آموزش و توسعه منابع انسانی را ارائه داده و در حوزه‌های عمومی و تخصصی گوناگون خدمات خود را در اختیار سازمان‌ها و افراد قرار می‌دهد. در ادامه لیست برخی از دوره‌های مجازی ATD‌ آورده شده است. برای انتخاب و اجرای دوره‌های مجازی مناسب سازمان خود متناسب با به‌روزترین استانداردها با ما در ارتباط باشید.

لیست برخی از دوره‌های مجازی ATD
اگر هر گونه سؤالی درباره دوره‌های آموزشی موسسه دارید یا اگر علاقمند به برگزاری دوره‌های آموزشی در سازمان خود هستید با ما در ارتباط باشید

موسسه رهبری و مدیریت انگلستان(ILM)

موسسه انگلیسی رهبری و مدیریت (Institute for leadership and management) یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توسعه رهبران و مدیران در دنیا به شمار می‌رود. همه ساله بیش از 70 هزار نفر از مدیران و رهبران دنیا توسط این موسسه آموزش دیده و به تحول‌آفرینی در دنیای کار دست می‌زنند. دوره‌های این موسسه بسیار کاربردی و در عین حال مبتنی بر مبانی علمی روز دنیا است که باعث شده است 88 درصد از سازمان‌ها بیان کنند خدمات این موسسه به سرعت تاثیرات مثبتی را بر روی کسب‌وکار آن‌ها داشته است. دوره‌های آموزش و توسعه این موسسه به صورت کلی به 3 حوزه رهبری و مدیریت، مربیگری و مرشدی و مدیریت کسب‌وکار و بنگاه تقسیم می‌شوند. در ادامه نمونه محتوای یکی از دوره‌های حوزه رهبری و مدیریت آورده شده است. برای آشنایی بیشتر با دوره‌های مختلف موسسه ILM‌ و برگزاری دوره مناسب سازمان خود بر اساس به‌روزترین استانداردها با ما در ارتباط باشید.

دوره های موسسه رهبری و مدیریت انگلستان(ILM)
فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.