شناسایی و توسعه ظرفیت افراد

شناسایی استعدادها و توسعه آن‌ها برای دستیابی به عملکرد پایدار

به خوبی برای ما قابل درک است که نیروهای شما برای مواجهه با اقتضائات حال و آینده، نیاز به انعطاف‌پذیری، سازگاری و چابکی دارند. موسسه رسا قادر است با برخورداری از شبکه‌ای وسیع در سراسر کشور، با شما به منظور ارائه راهکارهای استعدادها برای رهبران، مدیران، فارغ‌التحصیلان و تیم‌ها همکاری کند. خبرگی متخصصان رسا در حوزه ارزیابی و توسعه استعدادها، امکان ارائه راهکارهایی برای همه عناصر چرخه‌ حیات کارکنان را ایجاد کرده است.

تخصص در حوزه استعدادها به این معنی است که…

ما می‌دانیم چگونه افراد را ارزیابی کنیم
ارزیابی برای توسعه

ما به شما کمک می‌کنیم تا به شکلی کامل با نقاط قوت استعدادهای خود آشنا شوید. با انجام بررسی‌های عمیق تلاش می‌شود تا شناختی دقیق از سازمان و افراد شما ایجاد شود (شناسایی نقاط قوت فردی و جمعی، فرصت‌های توسعه‌ای و ظرفیت رشد) چرا که این امر شما را قادر می‌سازد تا تصمیمات توسعه‌ای خود را به نحوی تنظیم کنید که افراد بتوانند به بهترین شکل از ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

ارزیابی مجازی

ارزیابی برای توسعه رهبری

راهکارهای سفارشی یا آماده استفاده

ما می‌دانیم چگونه افراد توسعه دهیم
راهکارهای توسعه‌ای برای حال و آینده

برنامه‌هایی که به صورت سفارشی توسط موسسه رسا طراحی می‌شوند، به توسعه پایدار سازمان، رهبران، تیم‌ها و افراد کمک می‌کند. از آنجایی که خبرگی ما در حوزه ارزیابی‌های عمیق روانشناختی در ویژگی‌های شغلی و سازمانی (از قبیل ارزیابی ارزش‌ها، ترجیحات و اولویت‌های کاری) از رویکرد ما در ارزیابی پشتیبانی می‌کند، ما قادر هستیم محتوا و روش‌هایی کاربردی برای توسعه لایه‌های عمیق‌تر افراد و همچنین رفتارهای آن‌ها ایجاد کنیم که همه این موارد ایجاد تغییراتی پایدار در افراد و سازمان‌ها را ممکن می‌سازند.

توسعه سازمانی

توسعه تیمی

توسعه رهبری

مربیگری و توسعه مربی

توسعه استعدادها

نقاط قوت فعلی استعدادهای خود را به شکلی شفاف مشخص کنید و تصمیمات توسعه‌ای مناسب را برای سازمان و نیروهای خود اتخاذ کنید.
ارزش افزوده موسسه رسا در این حوزه چیست؟
  • ایجاد بانک اطلاعاتی سودمند به منظور ارزیابی و توسعه استعدادها، رهبران و متخصصان سازمان
  • برتری در استفاده از محصولات و راهکاری آماده استفاده یا سفارشی؛ ما ترکیبی منعطف از شبیه‌سازی‌های رفتاری، آزمون‌های توانایی ادراکی، آزمون‌های شخصیت و مصاحبه‌ را به شما ارائه می‌کنیم تا تجارب، تمایلات، ارزش‌ها و تناسب افراد را مورد ارزیابی قرار دهید.
  • راهکارها و ابزارهای تأیید شده برای طیف کاملی از ارزیابی افراد با هدف توسعه آن‌ها: ارزیابی در تعداد بالا، یک به یک، مجازی، یا برای مشاغل تخصصی.
توسعه از درون به بیرون

تیم مشاوره ما با سازمان‌های مختلف به منظور ایجاد راهکارهای توسعه‌ای که دستیابی به تغییرات پایدار را ممکن می‌سازند همکاری می‌کنند؛ به همین دلیل ویژگی‌های شخصیتی، ارزش‌ها، تمایلات، علایق و ترجیحات افراد، هسته مرکزی روش‌شناسی ما را تشکیل می‌دهند. راهکارهای ما اطلاعات عمیق و مفیدی را در اختیار رهبران، تیم‎ها، افراد و سازمان‌ها قرار می‌دهد.

فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.