درباره ما

تجربه ای دانش بنیان در مدیریت استعدادها

موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان(رسا) یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه راهکارها و خدمات منابع انسانی است و سال‌ها است که این موسسه توانسته با کسب رضایت مجموعه‌های معتبر دولتی و خصوصی به عنوان شریک راهبردی در بسیاری از صنایع نقش ایفا نماید.

استفاده از خدمات و محصولات معتبرترین شرکت‌های دنیا

تاکید بر استفاده از ابزارهای علمی و استاندارد یکی از عناصر اصلی فرهنگ کاری رسا است. ابزارها و خدمات ارائه‌شده توسط موسسه رسا یا از معتبرترین شرکت‌‌های بین‌المللی فعال در حوزه ارزیابی و توسعه سرمایه انسانی تهیه شده‌ و یا مبتنی بر تجارب و پژوهش‌های واحد تحقیق و توسعه و بر اساس استانداردهای علمی روز دنیا طراحی شده‌اند.

 رسا؛ پیشرو در ارائه راهکارهای نیروی انسانی

 نزدیک به یک دهه است که رسا راهکارهای متفاوت و جذابی را در زمینه ارزیابی و مدیریت استعدادها برای طیف گسترده‌ای از سازمان‌های دولتی و خصوصی ارائه می‌کند. ما برای ایجاد رضایت در مشتریان از خدمات و محصولات معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی در حوزه مدیریت منابع انسانی استفاده کرده و با دانش به‌روز و تجربه خود اقدام به بومی‌سازی یا طراحی ابزارهای ارزیابی و توسعه منابع انسانی نموده‌ایم و در این مسیر رویکرد ما استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تکنولوژی بوده است.

شراکت راهبردی با مشتریان

رسا با مشتریان خود همکاری می‌کند تا راهکارهایی نتیجه‌محور، ارزش‌آفرین و مبتنی بر خدمات با کیفیت به آن‌ها ارائه نماید. سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، کارکنان و متخصصان منابع انسانی به ما اعتماد می‌کنند تا به آن‌ها در شناسایی ظرفیت‌های منابع انسانی خود و توسعه آن‌ها کمک کنیم. امتحان کنید که چگونه ترکیب تکنولوژی و خبرگی در رسا می‌تواند به شما در بهبود فرآیندهای ارزیابی و توسعه نیروی انسانی کمک کند.

بهترین تجربه برای داوطلبان

سالانه چندین هزار نفر در ارزیابی‌های موسسه رسا شرکت می‌کنند تا زندگی خود را بهبود داده و یا از ظرفیت‌های خود آگاهی پیدا کنند. رسا در تمامی استان‌های کشور خدمات ارزیابی خود را ارائه کرده و تلاش می‌کند تا ظرفیت توسعه و رشد منابع انسانی را در همه نقاط کشور فراهم نماید. رسا تجربه ارزیابی در صنایعی همچون بانکداری، انرژی، نفت‌وگاز، تولید صنعتی، فناوری اطلاعات،‌ فرهنگی و مردم‌نهاد، مواد غذایی،‌ خرده‌فروشی،‌معدنی و بخش دولتی را دارد که فهم هرچه‌بیشتر اقتضائات این صنایع را به همراه داشته و منجر به ایجاد رهکارها و ابزارهایی مخصوص به صنایع مختلف شده است.

فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.