غربالگری داوطلبان

غربال کردن افراد به منظور بررسی تناسب با مشاغل و شناسایی استعدادها

ما به عنوان یکی از موسسات پیشرو در حوزه مدیریت استعدادها، با ارائه مجموعه‌ای از راهکارهای نوآورانه و مشاوره‌های تخصصی شما در برنامه‌های ارزیابی و استخدامی در تعداد بالا یاری می‌کنیم.

این راهکارها به صورت خاص برای کمک به سازمان‌‌ها در شناسایی افراد مستعد از بین طیف وسیعی از افراد سودمند هستند. ترکیب دو مولفه «خبرگی در حوزه ارزیابی منابع انسانی» با «فناوری روز» موسسه رسا را قادر ساخته است تا افراد با استعداد را بر اساس ویژگی‌های شخصیتی، تمایلات، ترجیحات، خبرگی، شایستگی‌ها، نقاط قوت و توانمندی‌ها غربالگری نماید.

هر فرآیند غربال‌گری باید این اصول را مورد توجه قرار دهد

رسا دریافته است که هر سازمانی، نیازهای متفاوتی دارد. چه این که شما دنبال یک بسته آماده برای ارزیابی بوده یا آن که دنبال طراحی یک فرآیند سفارشی متناسب با نیاز خود باشید، موسسه رسا با برخورداری از ابزارهای متنوع و خبرگی خود قادر است به شما در شناسایی استعدادهای مناسب مشاغل دلخواه خود کمک کند.

راهکار‌های آماده

اگر شما در موقعتی هستید که نیاز فوری به ارزیابی تعداد زیادی از افراد دارید و یا قصد استخدام افراد برای مشاغلی را دارید که نیاز به طراحی ابزارهای سفارشی ندارد، راهکارهای آماده موسسه رسا می‌تواند نیاز شما را برطرف نماید. بدین منظور می‌توانید از کاتالوگ محصولات غربالگری موسسه رسا استفاده نمایید.

راهکارهای سفارشی نوآورانه

اگر شما اقتضائات شغلی پرشماری داشته و یا قصد ارزیابی تعداد بسیار زیادی از متقاضیان را دارید، به راهکارهایی سفارشی‌تر برای رفع نیاز خود نیاز دارید. متخصصان باتجربه ما با همکاری شما نیازهای استخدامی شما را شناسایی نموده و راهکاری که بیشترین تناسب را با این نیازها داشته باشد به شما ارائه می‌کنند.

فرآیند غربالگری داوطلبان در موسسه رسا چگونه است؟

تجربه داوطلبان باید به این شکل باشد: بی‌نقص، مثبت، تقویت‌کننده برند، آموزنده. چگونه می‌توانید به این امر دست پیدا کنید؟

استفاده از فناوری برای مدیریت کردن پیچیده‌ترین فرآیندهای ارزیابی

سامانه آنلاین ما امکان استفاده از طیف وسیعی از راهکارهای آماده را در کنار راهکارهای سفارشی و نوآورانه فراهم می‌کند. این راهکارها دربرگیرنده آخرین تحولات فناوری دیجیتال از قبیل شبیه‌سازی‌های مجازی، راهکارهای متناسب با پلتفرم‌های موبایلی و آزمون‌های قضاوت موقعیتی جذاب است.

موسسه رسا با استفاده از فناوری منحصربه فرد امکان طراحی و اجرای پیچیده‌ترین فرآیندهای ارزیابی را دارا بوده و تخصص در طراحی محتوای سفارشی پاسخ به نیازهای خاص مشتریان را فراهم می‌سازد که در نهایت شما را قادر می‌سازد تا داوطلبان مناسب را با سرعت و اثربخشی بالا شناسایی کنید.

__________________________________________________________________________________

مشاوران پیشرو در صنعت سنجش و ارزیابی منابع انسانی

موسسه رسا به استفاده از راهکارهای علمی، معتبر و دقیقی که متناسب با نیازها و چالش‌های پیش روی مشتریان است شناخته می‌شود‌.

راهکارهای ما

در ادامه نمونه‌ای از ارزیابی‌های ما ذکر شده است:

غربالگری رفتاری

از طریق معتبرترین آزمون‌های شخصیت شغلی دنیا از قبیل: آزمون شخصیت موج و آزمون شخصیت هوگان

پروفایلر شغلی

ارائه تصویری مناسب از اقتضائات کلیدی مشاغل هدف

پرسشنامه‌های آنلاین

پرسشنامه‌های آنلاین برای شناسایی شایستگی‌ها

ارزیابی‌های چندبخشی

ارزیابی موارد مختلفی از قبیل ترجیحات، توانایی و قضاوت در یک شبیه‌سازی

آزمون توانایی ادراکی

ارزیابی توان استدلال کلامی، عددی و انتزاعی از طریق آزمون‌های توانایی ادراکی متناسب با مشاغل

آزمون‌های قضاوت موقعیت

آزمون‌های قضاوت موقعیتی ( به صورت آماده و سفارشی)

اثرات تجاری و سازمانی

ارزیابی اثرات تجاری و سازمانی راهکارهای ارزیابی

ارزیابی‌های قابل استفاده در پلتفرم‌های موبایلی

استفاده از فناوری به منظور قابلیت استفاده از ارزیابی‌ها در پلتفرم‌های موبایلی

ارزیابی‌های چندرسانه‌ای

طراحی ارزیابی‌های چندرسانه‌ای با استفاده از اصول طراحی بازی

خبرگی در حوزه ارزیابی منابع انسانی

موسسه رسا علم را با فناوری ترکیب کرده و حاصل سال‌ها تجربه و پژوهش در ارزیابی مبتنی بر روانشناسی را به هم پیوند زده و با مشتریان برای یافتن راهکارهایی مناسب با نیازهای آن‌ها کار کردهاست. اینک خرسندیم که با بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی پیشگام در کشور همکاری کرده و به آن‌ها در بهبود فرآیندهای ارزیابی و توسعه منابع انسانی از قبیل فرآیندهای غربالگری متقاضیان کمک می‌کنیم. در ادامه برخی از تجارب موفق تعدادی از مشتریان موسسه رسا نقل شده است تا با رویکرد موسسه رسا و تاثیرات آن بیشتر شوید.

فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.