قوانین و مقررات

کلیه اصول و قوانین « موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان(رسا)» براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می شود و مطالعه و آگاهی از آن به عهده کاربر می باشد. شرایط و قوانین، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت موظف به رعایت کلیه قوانین این سایت می باشد.

موضوع موافقتنامه
‏‎ برقراری شبکه ‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، بوسیله خدماتی که سایت در اختیار آن ها قرار می دهد، اقدام به خرید کالا و خدمات می نمایند.

لازم به ذکر است، تنها مسئولیت پرداخت و هماهنگی حمل به عهده موسسه رسا می باشد. امور مربوط به مشاوره و ارزیابی فنی کالاها، سایت ها و فروشنده ها در حیطه خدمات ما نمی باشد و مسئولیتی در این خصوص برعهده سایت ما نمی باشد.

شرایط و نحوه عضویت در سایت
در خصوص اشخاص حقیقی، تنها افراد ۱۸ سال به بالا می‌توانند به عضویت موسسه معنا درآمده و از خدمات آن استفاده نمایند. افراد زیر ۱۸ سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وب سایت خرید کنند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات آن استفاده کنند.
برای عضویت در سایت نیاز به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از خدمات سایت، در گام اول می بایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی و آدرس محل سکونت خود را در اختیار سایت موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا)قرار دهید.

کاربران موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن، ارائه خدمات به شما عزیزان دچار خلل خواهد شد و موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده نداشته و کاربر مسئولیت خسارت وارده به موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) را عهده دار می باشد.
اطلاعات شخصی کاربران در سرور محافظت شده سایت ذخیره خواهد شد.

قبول سفارشات و تخمین قیمت سفارشات
ثبت سفارشات به دلایل متعددی ممکن است انجام نشود. در صورت بروز این مسئله، موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) حق لغو هر سفارشی، در هر زمانی را دارد. در این شرایط، با مشتری تماس گرفته، اطلاعات لازم و مشکل به وجود آمده را با آن‌ها در میان گذاشته و سفارش را در صورت لزوم، با هماهنگی مشتری لغو خواهد کرد.
‏ تعداد و هر مطلبی درمورد سفارش ها، در زمان ثیت سفارش از مشتری دریافت می شود. در ثبت لینک و سفارش خود دقت نمایید. همچنین ممکن است در مواردی، ارائه اطلاعات و ارسال سفارش، توسط فروشنده، با خطا صورت گیرد که مسئولیت آن برعهده سایت نمی باشد. در بسیاری از موارد بازگرداندن امکان پذیر و مقرون به صرفه نیست.

‏زمان تحویل کالا
زمان تحویل سفارش در بیشتر موارد بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری می باشد. که ملاک این بازه زمانی از لحظه پرداخت مشتری در سایت است.

اختیارات سایت
موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) در صورت مشاهده فعالیت های غیرمجاز و ممنوعه در سایت، جهت جلوگیری از بروز مشکل، قادر به لغو و محدود کردن فعالیت کاربر خاطی می باشد. و در صورت لزوم می تواند مراتب را به مراجع قانونی گزارش دهد. درج هرگونه محتوای غیر اخلاقی و مغایر با شئونات ملی و اسلامی در وب سایت موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) ممنوع است. مسئولیت تخلف در این زمینه برعهده وارد کننده اطلاعات است.

حق و حقوق سایت
کلیه حقوق در ارتباط با، نام « موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) »، دامنه «rasa-hr.com»، لوگو تجاری ثبت شده، خدمات ارائه شده در سایت، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.

فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.