محتوای متمایز

معتبر، عادلانه و خوشایند

بیش از 200 هزار ارزیابی

ما سالانه در سراسر کشور بیش از چند ده هزار ارزیابی انجام می‌دهیم و ابزارهای معتبر بین‌المللی ما در کنار ابزارهای علمی طراحی‌شده بومی این اطمینان را به وجود می‌آورند که می‌توانید به فرآیندهایی با اعتبار بالا، عادلانه و خوشایند برای ارزیابی و توسعه نیروی انسانی خود اعتماد کنید. تجربه ما نشات گرفته از سال‌ها فعالیت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه ارزیابی و توسعه نیروی انسانی، مطالعه و پژوهش مستمر و حضور پررنگ در دوره‌های آموزشی شرکت‌های معتبر بین‌المللی است و مفتخر هستیم که ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط موسسه رسا کاملا قابل دفاع و مبتنی بر شواهد و مستندات علمی هستند.

خدمات روان‌سنجی

با استفاده از خدمات موسسه رسا در حوزه روان‌سنجی می‌توانید نیازهای خود را در تمامی مراحل بکارگیری آزمون پوشش دهید.

آزمون‌های معتبر و دقیق

آزمون‌های مورد استفاده در موسسه رسا، بر اساس مستندات بین‌المللی، جزء معتبرترین آزمون‌های دنیا در فضای شغلی و سازمانی به شمار می‌روند.

کاتالوگ ارزیابی

در موسسه رسا می‌توانید از ابزارهایی معتبر، علمی و قابل دفاع در ارزیابی و توسعه نیروی انسانی خود استفاده کنید

راهکارهای تأیید شده توسط تیم مشاوره علمی

تیم مدیریتی رسا با مشورت جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های معتبر، به شکلی مستمر از کیفیت و صحت روش‌شناسی و رویکرد خود اطمینان حاصل کرده و همواره برای به‌روز نگاه داشتن فرآیندها و ابزارهای خود تلاش می‌کند. این تیم مشاوره در حوزه‌هایی از قبیل روان‌سنجی، علوم رفتاری و مدیریت منابع انسانی تخصص دارند.

فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.