اخبار و رویدادها

جدیدترین ها:

برگزاری کارگاه تربیت ارزیاب 5 و 6 اسفند 1400

کارگاه تربیت ارزیاب در روزهای پنجم و ششم اسفندماه برگزار شد. طی این کارگاه میزبان علاقه‌مندان و فعالان حوزه منابع انسانی بودیم. مدرس کارگاه دکتر علیشیری بودند و با استفاده از توضیحات و تمرینات مرتبط با دوره توانستند مطالب را بطور کامل به مخاطبان منتقل کنند. در پایان کار طبق روال همیشگی، شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره را نیز دریافت کردند.
ادامه مطلب

افتتاح مرکز جانبی ارزیابی کارکنان شرکت انتقال گاز ایران با همکاری موسسه رسا

مرکز ارزیابی جانبی مدیران و کارکنان شرکت انتقال گاز ایران با حضور اعضای هیأت مدیره، مدیر عامل و مدیران ارشد این شرکت و همچنین معاون مدیر توسعه منابع انسانی و مسئول کانون ارزیابی شرکت ملی گاز ایران توسط مؤسسه دانش بنیان رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) افتتاح شد.
ادامه مطلب

کارگاه تخصصی آموزش مهارت‌های ارزیابی در کانون­ های ارزیابی و توسعه- 22 تا 24 مرداد 99

موسسه رسا در روزهای 22 تا 24 مرداد، اولین کارگاه تخصصی آموزش مهارت‌های ارزیابی در کانون های ارزیابی و توسعه را در سال 99 با موفقیت و همراه با رضایت مشارکت کنندگان و و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار نمود.
ادامه مطلب

انجام تست کرونا از کارکنان موسسه رسا

موسسه رشد سرمایه انسانی ایرانیان (رسا) به جهت شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و با هدف پایش این بیماری در سطح موسسه، تست کرونا را برای تمامی کارکنان انجام داد.
ادامه مطلب

برگزاری آزمون و کانون ارزیابی در بانک صنعت و معدن

موسسه رسا با همکاری مدیریت امور سرمایه انسانی بانک صنعت و معدن در قالب پروژه پیاده سازی کانون ارزیابی شایستگی های منابع انسانی و فرایند جانشین پروری در مرحله اول اقدام به برگزاری آزمون توانایی ادراکی برای 106 نفر از مدیران و کارشناسان در روز دوشنبه 15 اردیبهشت 99 نمود. در همین راستا و در مرحله دوم پروژه 60 نفر…
ادامه مطلب

انتخاب دبیر کمیسیون های مجلس شورای اسلامی

موسسه رسا جهت انتخاب دبیر کمیسیون های مجلس شورای اسلامی با همکاری کارگروه مشورتی تحول مجلس در روز دوشنبه 9 تیر 1399 اقدام به برگزاری آزمون هوش و شخصیت برای 56 نفر از کارمندان مجلس شورای اسلامی نمود. در همین راستا مصاحبه های شایستگی محور در روزهای 11 و 12 تیر 99 برگزار شد. همچنین میتوانید گزارش تصویری از برگزاری…
ادامه مطلب
فهرست

لطفا موارد زیر ر ا تکمیل فرمایید.